پالتو چرم بازیگر مرد روسی که خبر ساز شد

مهم نیست که یک کت چقدر شیک و راحت باشد، این مواد استفاده شده برای کت است که شما را گرم و برشته نگه می دارد.

هنگام خرید پالتو چرم زنانه ارزان ، حتما برچسب آن را بررسی کنید تا ببینید از چه موادی برای مانتو استفاده شده است. اگر نمی دانید به دنبال کدام پارچه باشید، در اینجا لیستی از گرم ترین مواد لباس برای آن کت زمستانی عالی آورده شده است:

1. پشم

هر زمان که موضوع مانتوهای زمستانی به میان می آید، پشم اولین ماده ای است که به ذهن شما خطور می کند. بسیاری آن را بهترین پارچه برای زمستان می دانند.

پشم از گوسفند و حیوانات دیگر مانند بز (ترمه و موهر)، خرگوش (انگورا) و موسکوکسن (قیویوت) به دست می آید. پشم سبک و در عین حال بادوام، دارای حفره‌های هوا است که عایق طبیعی کت‌ها و کت‌ها را فراهم می‌کند. پشم همچنین در برابر آب مقاوم است، که آن را به یک ماده ایده آل برای گرم و خشک نگه داشتن شما در ماه های سرد و برفی زمستان تبدیل می کند. بروزترین قیمت پالتو مردانه در مکان و بازار های مختلف متفاوت است.

پالتو مردانه

2. خز مصنوعی

خز مصنوعی پارچه ای است که از مواد مختلفی از جمله پلیمرهای اکریلیک و مداکریلیک ساخته شده است تا ظاهر و گرمای خز واقعی را تقلید کند. نگهداری آن نسبتاً ارزان تر و راحت تر از خز واقعی است. با توجه به مراقبت مناسب، پالتو مردانه اصفهان خز مصنوعی شما می تواند برای مدت طولانی دوام بیاورد.

3. نایلون

نایلون یکی دیگر از انتخاب های عالی برای مانتوهای زمستانی است. این پارچه همه کاره که کاملاً از مواد مصنوعی ساخته شده است، دارای تعدادی ویژگی است که آن را به یک ماده عالی برای پوشیدن زمستان تبدیل می کند.

نایلون پارچه‌ای انعطاف‌پذیر و بادوام است که در برابر سایش و آب مقاوم است و در صورت گرفتار شدن در باران یا برف، محافظت لازم را به شما می‌دهد. بر خلاف سایر مواد مستعد کپک زدن و کپک زدن نیست و تمیز کردن و نگهداری آن آسان است. بیش از همه، نایلون در تماس با روغن های طبیعی پوست ما لک نمی شود.

قیمت پالتو پوست گرگ مردانه با توجه به کیفیت و مرغوبیت آن بسیار مناسب است.

 • منابع:
  1. Nine Warmest Fabrics To Consider For Your Winter Coat
 • تبلیغات: 
  1. یکی از بازی فکری دخترانه برای دختران 5 ساله و بزرگتر
  2. گرده افشانی فلفل دلمه ای شیرین ماده
  3. راز شگفت انگیز در مورد جانوران!
  4. کاشت نهال فلفل دلمه ای در گلدان