با کاربردهای عجیب لیوان یکبار مصرف آشنا شوید

از آنجایی که لیوان های زیست تخریب پذیر کاربرد مشابه لیوان یکبار مصرف قهوه فوم و کاغذی دارند، می توانید پس از استفاده آن ها را دور بیندازید. این لیوان ها برای محیط زیست مضر نیستند و زباله های آنها به محیط زیست تجزیه می شود.

با توجه به افزایش تقاضا برای ظروف قابل تجزیه زیستی در صنعت بسته بندی، تولیدکنندگان این محصولات در سراسر جهان در حال افزایش هستند.

برند ظروف زیست تخریب پذیر بهزیست یکی از باکیفیت ترین ظروف را در ایران تولید می کند. تمامی محصولات این برند در سایت اکو کلیکی موجود می باشد.

همچنین این لیوان ها نشتی ندارند. استحکام فنجان های زیست تخریب پذیر کاملاً برابر با فنجان های پلاستیکی است. در برخی موارد، حتی قوی تر است.

در این سایت لیوان های زیست تخریب پذیر را به گوشواره طلا صورت عمده به فروش می رسانیم. این محصولات از نشاسته ذرت تهیه شده و در تهران تولید می شود.

لیوان

بیسفنول A باعث اختلالات غدد درون ریز می شود. این به مبل با قیمت ۵ میلیون این معنی است که پتانسیل تداخل با هورمون های فرد را دارد. همچنین این ترکیب بر تولید مثل و رشد مغز تاثیر می گذارد.

اما همچنان به دلیل مزایای دیگری که در بالا گفته شد، این محصولات همچنان پرفروش ترین لیوان های یکبار مصرف در بازار هستند.

در فرآیند ساخت فنجان های زیست تخریب پذیر از هیچ ماده شیمیایی، سفید کننده یا رنگ اضافی استفاده نمی شود به همین دلیل این محصولات کاملا غیر سمی هستند.

حتی رنگ عاجی این محصولات از رنگ طبیعی نشاسته ذرت است. شما متن تشکر مشتری از فروشنده می توانید بدون نگرانی در مورد هر نوع مشکل سلامتی، آن را برای هر نسل از جوان تا پیر استفاده کنید و با خیال راحت از آن استفاده کنید.

 • منابع:
  1. Biodegradable cups
 • تبلیغات: 
  1. استفاده از رب گوجه به عنوان بوگیر یخچال!
  2. انتخاب بهترین هواکش برای ورزش دو و میدانی
  3. پرواز شتری که بال نداشت از افسانه تا واقعیت!
  4. با استفاده از مفتول در خانه شارژر تلفن همراه بسازید!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.